NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAZ

Cena 100 000,00 zł netto (słownie: sto tysięcy złotych netto) plus należy podatek VAT w stawce obowiązującej na dzień sprzedaży nieruchomości.

Działka 82/25 województwo kujawsko-pomorskie, powiat świecki, obręb Osiny

KW BY1S/00033690/6

Działka o powierzchni 632 m2, zabudowana domem letniskowym o powierzchni 49,4 m2.  Nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknie położonej wsi Osiny. Budynek posiada widok na jezioro Radodzierz, które znajduje się w odległości niecałych 100 metrów od działki. Bezpośrednio nad jeziorem znajduje się ośrodek wypoczynkowy Słoneczna Polana, który posiada niewielką plażę i duży pomost.

Osiny, w której znajduje się nieruchomość, to wieś kociewska położona  w gminie Nowe, nad dwoma jeziorami  Radodzierz i Łąkosz. W najbliższym otoczeniu znajdują się lasy, niepowtarzalnym pięknem krajobrazu i bogactwem zasobów przyrody ożywionej. 

Nieruchomość położona jest na stoku leśnym przy brzegu jeziora Radodzierz (246 ha), prawdziwego raju dla wędkarzy. W jeziorze tym występują takie ryby jak węgorz, szczupak, leszcz, lin, sieja, sielawa, okoń, płoć oraz dwa gatunki raków. Występuje w nim również rzadki gatunek ryby zwanej różanką. Woda jeziora znajduje się w wykazie najczystszych jezior w Polsce. Wcześnie rano na tafli jeziora można podglądać wydry oraz ptactwo wodne, na polanie – żurawia, czaplę siwą, a na niebie orła bielika i inne ptactwo. W otaczających nieruchomość lasach pełno jest  owoców leśnych, grzybów, ptaków i leśnej zwierzyny. Znajdująca się tu przyroda oferuje swoim entuzjastom okazy rzadkich roślin rosiczki i dzbanecznika.

Oferowany budynek o konstrukcji drewnianej jest ocieplony 5cm warstwą, a dach pokryty został blachodachówką.  Nieruchomość posiada duży, zadaszony taras (około 15 m2) z którego rozciąga się ładny widok. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Na podłodze w pokojach położono linoleum, natomiast w kuchni, łazience i WC kafle. Kuchnia jest w pełni wyposażona i posiada zabudowę kuchenną, lodówkę z zamrażarką i kuchenkę z płytą indukcyjną firmy AMICA. W pokojach znajdują się meble, które są w dobrym stanie. W cenę nieruchomości wliczone jest całe wyposażenie domu. Zostały zamontowane okna PCV oraz zamykane od środka okiennice. Do nieruchomości doprowadzony jest prąd, a na działce znajduje się przydomowa oczyszczalnia. Ogrzewanie jest realizowane za pomocą grzejnika elektrycznego. Nieruchomość ma własne ujęcie wody, której podgrzewanie zapewnia bojler TYTAN 2000.  Przed domem znajduje się podjazd, który został wyłożony kostką. Działka jest ogrodzona płotem drewnianym oraz bramą przesuwną.

SPIS POMIESZCZEŃ :

1.Salon                                 -16,45m2
2.Sypialnia                           -7,70m2
3.Sypialnia                           -6,60m2
4.Kuchnia                            -6,86m2
5.Magazynek                       -1,20m2
6.Toaleta                               -2,50m2
7.Łazienka                            -5,00m2
8.Korytarz                             -2,12m2
9.Schowek na rowery        -1,97 m2

Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 214, łączącej Warlubie i Łebę.  Ostatni etap dojazdu od drogi krajowej do działki przebiega drogą utwardzoną. W niewielkiej odległości (około 7 km) znajduje się również autostrada A1, która umożliwia świetny dojazd do różnych części kraju.

Oferowana nieruchomość położona jest w sąsiedztwie innych domów letniskowych, pięknych lasów i czystych jezior. Sprawia to, iż stanowi ona doskonałą inwestycję dla osób ceniących ciszę i relaks nad wodą wśród terenów zielonych.

 

 

Cena 100 000,00 zł netto (słownie: sto tysięcy złotych netto) plus należy podatek VAT w stawce obowiązującej na dzień sprzedaży nieruchomości.

Formularz kontaktowy

15 + 7 =